Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Nasza oferta
Masz pytania?

Centrum Językowe Lingosfera


30-384 Kraków os. Ruczaj

ul. Przemiarki 23 lok. 14-15
(przy ul. Bobrzyńskiego)

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piątek

15:00-20:00

PRZERWA WAKACYJNA 

do 30.08.2020 r. - biuro nieczynne 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 12 263 11 22

510 120 252
biuro@lingosfera.edu.pl

 

 

Lokalizacja
Dla firm

Kursy i szkolenia dla firm i instytucji


Język angielski, język niemiecki lub inne języki na życzenie Klienta

 

Oferta skierowana do firm i instytucji publicznych obejmuje kursy języka ogólnego, kursy konwersacyjne, kursy przygotowujące do egzaminów, kursy biznesowe, zajęcia indywidualne oraz specjalistyczne szkolenia z zakresu zarządzania, księgowości, bankowości, finansów, prawa, techniki, informatyki, obsługi klienta, medycyny, hotelarstwa, itp.

 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy specjalizują się w wybranej dziedzinie. Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły lub w siedzibie Klienta, w formie i godzinach dogodnych dla uczestników szkolenia. Wykazujemy się również dużą elastycznością w przypadku konieczności odwołania zajęć z Państwa strony. Zajęcia odwołane w przeddzień, do godziny 13, mogą być odpracowane w innym, uzgodnionym terminie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Oferta przygotowywana jest indywidualnie. Ilość godzin oraz częstotliwość zajęć jest ustalana zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Naszą współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb uczestników kursu w celu ustalenia profilu zajęć, harmonogramu, doboru materiałów, metody nauczania itd. Kolejnym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnych testów kwalifikacyjnych w celu określenia stopnia zaawansowania słuchaczy oraz ewentualnego podziału na grupy.

 

Następnie przygotowujemy szczegółowy rozkład materiału z uwzględnieniem specyfiki danej branży oraz indywidualnych oczekiwań uczestników szkolenia. Program zajęć może być modyfikowany na życzenie uczestników na każdym etapie kursu.

 

W trakcie trwania szkolenia monitorujemy realizację programu, regularnie sprawdzamy postępy w nauce za pomocą testów, sporządzamy raport z przebiegu procesu nauczania, raport postępów każdego uczestnika, oraz frekwencji na zajęciach. Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu na danym poziomie zaawansowania oraz zaleceń dotyczących kontynuacji nauki.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów współpracy. Dołożymy wszelkich starań by byli Państwo zadowoleni z naszej współpracy.

Zapisy dla firm
Nazwa firmy:
Adres firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Imię i nazwisko osoby ds. do kontaktów:
Język:
Cel zajęć:
Ilość osób:
Miejsce szkolenia:
Jak długo ma trwać kurs:
Preferowane dni i godziny zajęć:
Czas trwania zajęć:
Intensywność szkolenia:
Uwagi i życzenia:
Podaj sumę 7 i 5:
 
Nasza oferta
Masz pytania?

Centrum Językowe Lingosfera


30-384 Kraków os. Ruczaj

ul. Przemiarki 23 lok. 14-15
(przy ul. Bobrzyńskiego)

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piątek

15:00-20:00

PRZERWA WAKACYJNA 

do 30.08.2020 r. - biuro nieczynne 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

tel. 12 263 11 22

510 120 252
biuro@lingosfera.edu.pl

 

 

Lokalizacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2015 @ Lingosfera.edu.pl
tworzenie stron internetowych kraków