Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX
Nasza oferta
Masz pytania?

Centrum Językowe Lingosfera


30-384 Kraków os. Ruczaj

ul. Przemiarki 23 lok. 14-15
(przy ul. Bobrzyńskiego)

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piątek

15:00-20:00

 

tel. 12 263 11 22

510 120 252
biuro@lingosfera.edu.pl

 

 

Lokalizacja
Metoda i kadra

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez starannie dobranych lektorów, wszyscy z nich to angliści, posiadający wykształcenie filologiczne, doskonałą znajomość języka, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego w różnych grupach wiekowych.

 

Lektorzy Native Speakers posiadają wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy CELTA/DELTA, bądź inne certyfikaty, które uprawniają do uczenia języka angielskiego. Wszyscy nasi lektorzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, seminariach oraz warsztatach metodycznych. Dzięki kreatywności, otwartości i pasji naszych lektorów możemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Od poziomu Intermediate prowadzimy zajęcia w systemie TEAM TEACHIG (zajęcia raz w tygodniu prowadzi lektor polski a drugi raz Native Speaker).


Program kursów pozwala na opanowanie wszystkich sprawności językowych takich jak: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie oraz gramatyka i słownictwo. Szczególny nacisk kładziemy na MÓWIENIE, stąd wiodącą metodą stosowaną przez naszą szkołę jest metoda komunikatywna (Communicative Approach), której celem jest rozwijanie ogólnej, praktycznej znajomości języka, umożliwiającej swobodne i poprawne komunikowanie się w realistycznych kontekstach językowych. Przejrzyste programy nauczania przygotowane według zaleceń Rady Europy oraz najnowszych standardów obowiązujących w Unii Europejskiej jasno określają rezultaty możliwe do osiągnięcia w wyznaczonym czasie na poszczególnych poziomach zaawansowania.


W trakcie zajęć wykorzystujemy różnorodne metody, techniki i style uczenia, które uwzględniają indywidualne potrzeby i preferencje słuchaczy. Skupiamy się na potrzebach uczniów, motywujemy ich do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i wykorzystywania języka w różnych sytuacjach życiowych, dlatego zajęcia często przyjmują formę pracy w parach, odgrywania ról, przeprowadzania wywiadów, gier i zabaw językowych itp., w trakcie których uczniowie mają możliwość wymiany poglądów i doświadczeń w języku angielskim.


Korzystamy z najnowszych podręczników i materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw: Cambridge University Press, Oxford University Press, Pearson Longman. Wykorzystujemy również sprzęt audio-video, projektory do odtwarzania filmów i prezentacji multimedialnych, oprogramowanie komputerowe oraz tablicę interaktywną.

 

W celu podwyższenia efektywności i atrakcyjności zajęć przygotowaliśmy szereg materiałów dodatkowych takich jak: artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów telewizyjnych, dodatkowe ćwiczenia gramatyczne i leksykalne, które udostępniamy naszym kursantom podczas zajęć.

Powrót
Nasza oferta
Masz pytania?

Centrum Językowe Lingosfera


30-384 Kraków os. Ruczaj

ul. Przemiarki 23 lok. 14-15
(przy ul. Bobrzyńskiego)

 

Biuro czynne:

poniedziałek-piątek

15:00-20:00

 

tel. 12 263 11 22

510 120 252
biuro@lingosfera.edu.pl

 

 

Lokalizacja
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione.
Copyright 2015 @ Lingosfera.edu.pl
tworzenie stron internetowych kraków