Zapisy na 2 semestr

Prowadzimy zapisy na II semestr roku szkolnego 2021/2022.
Zapisy prowadzimy od 31.01.2022 r.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mogą Państwo skorzystać z możliwości zapisu online.
Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce
ZAPISY ON-LINE lub w naszej szkole w godzinach pracy biura (poniedziałek-czwartek w godzinach 15:00-20:00, piątek 15:00-19:00) oraz rozmowę z lektorem, po której zaproponujemy najodpowiedniejszy program.
Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu testu i rozmowy! (mailowo lub telefonicznie)