Zapisy na nowy rok szkolny

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2021/2022

W dniach 01 września - 17 września 2021 r. przyjmujemy informacje o grafiku szkolnym dzieci i młodzieży oraz propozycje terminu zajęć osób dorosłych. Po tym terminie układamy grafik na podstawie dostarczonych informacji. Późniejsze zapisy na zajęcia grupowe będą możliwe w miarę wolnych miejsc w grupach.

Aby zapisać się na zajęcia należy:

1. Wypełnić formularz zapisy online.  Przyjmujemy również zgłoszenia telefonicznie lub mailowo.
2. Dokonać wpłaty 100 zł na konto nr 30 1140 2004 0000 3702 7547 2302 lub w biurze szkoły. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest otrzymanie wpłaty w termnie 2 dni od daty zapisu. Opłata rezerwacyjna zostanie odliczona od pierwszej raty opłaty za kurs.
3. W przypadku nowych kursantów prosimy o wypełnienie testu kwalifikacyjnego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce ZAPISY ON-LINE lub w szkole w godzinach pracy biura po wcześniejszym ustaleniu terminu. Test online przeznaczony jest dla młodzieży licealnej, studentów i osób dorosłych. Po otrzymaniu testu zaproszamy na rozmowę z lektorem, po której zaproponujemy najodpowiedniejszy program. Testu nie wypełniają osoby początkujące. W przypadku uczniów szkoły podstawowej testy i rozmowy odbywają się w szkole po wcześniejszym ustaleniu terminu.

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego: dezynfekcję rąk po wejściu do szkoły, stosowanie osłony nosa i ust w przestrzeni wspólnej (biuro, korytarz) oraz zachowanie dystansu w stosunku do pracowników szkoły oraz innych studentów.

Zajęcia odbywają się przy stanowiskach wydzielonych za pomocą ścianek plexi oddzielających wszyskich uczestników zajęć. Sale lekcyjne są regularnie wietrzone, a stanowiska do nauki dezynfekowane po każdych zajęciach.