Zapisy na II semestr

Prowadzimy zapisy na II semestr roku szkolnego 2020/2021.
Zapisy prowadzimy do 04.02.2021 r.
Rozpoczęcie nauki od 11.02.2021 r.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mogą Państwo skorzystać z możliwości zapisu online.
Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce
ZAPISY ON-LINE lub w naszej szkole w godzinach pracy biura (poniedziałek-czwartek w godzinach 15:00-20:00, piątek 15:00-19:00) oraz rozmowę z lektorem, po której zaproponujemy najodpowiedniejszy program.
Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu testu i rozmowy! (mailowo lub telefonicznie)