Zapisy na nowy rok szkolny

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mogą Państwo skorzystać z możliwości zapisu online.

Zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce.
ZAPISY ON-LINE lub w naszej szkole w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek w godzinach 15:00-20:00)
oraz na rozmowę z lektorem, po której zaproponujemy najodpowiedniejszy program.
Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu testu i rozmowy (mailowo lub telefonicznie)!

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego: dezynfekcję rąk po wejściu do szkoły, stosowanie osłony nosa i ust w przestrzeni wspólnej (biuro, korytarz) oraz zachowanie dystansu w stosunku do pracowników szkoły oraz innych studentów.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA NA ZAJĘCIACH STACJONATNYCH
Zajęcia odbywają się przy stanowiskach wydzielonych za pomocą ścianek plexi oddzielających wszyskich uczestników zajęć. Sale lekcyjne są regularnie wietrzone, a stanowiska do nauki dezynfekowane po każdych zajęciach.